Sosyal Medya Aylık Kontrat / Aylık Ücreti - Girilmedi

  • Takipçi Sayınızı Arttırın​

Hiçbir bot yazılım ya da sahte hesap kullanılmaksızın tamamen organik olarak işletmenizin ihtiyaç duyduğu potansiyel müşteri kitlesine erişiyor ve sizi takip etmesi adına gerekli alt yapıyı sağlıyoruz. Böylece kullanıcılar ilgi duydukları sayfaya ulaşırken sizde ihtiyacınız olan müşteri kitlesine ulaşmış oluyorsunuz.​​ Elbette Sponsorlu Reklamlar ile Desteklenmediği ve Uzun Soluklu Emek Gerektiren Bir Süreci Tamamlamadan Takipçi Sayınızı Organik Olarak Arttırmak Mümkün Değildir. Biz Sizlere Gerekli Tüm Alt Yapısal Desteği Sunuyor ve Hazır Hale Getiriyoruz. 

  • Akış ( Gönderi ) & Story ( Hikaye )  Paylaşımı​

Otelinizin mevcut ya da tarafımızca çekilmiş video & fotoğraflarını talebinize ve kullanıcı istatistiklerinin en verimli kıldığı zaman dilimlerine göre belirli periyotlarda düzenli olarak paylaşımını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra işletmenizden mal ya da hizmet satın alan müşterinizin satın alma deneyimlerini etiketledikleri veya yer bildirimi ile işletmenizi seçmesi durumunda kendileri ile iletişime geçerek paylaşım gerçekleştiriyoruz. Böylece sürekli gerçek deneyimleri potansiyel müşteri kitlenize aktarmış oluyoruz. 

Tüm bunların dışında tasarım uzmanlarımızca oluşturulan özel içerikleri paylaşarak trend gündemi takip etmenizi sağlıyoruz. Özel Günler ve Haftalara Yönelik Özgün paylaşımları da Kesinlikle Atlamıyoruz.

  • Direct Message ( DM ) Yönetimi​

İşletmenize kazandırdığımız takipçilerin ve tüm kitlenizin sosyal medya ağları üzerinden gönderdikleri mesajlara  satış odaklı konular olduğu sürece belirli periyodlarda cevap verilerek işletmenize hiçbir aracı olmaksızın müşteri kazandırıyoruz. Kurumsallık ve hızlı etkileşimle vizyonunuza katkıda bulunurken müşterilerinize kendilerini özel hissettiriyoruz. Verdiğiniz hizmete ilişkin tüm bilgilere en az çalışanlarınız kadar yetkin olan ekibimiz ekibinizin bir parçası olarak sizlere katkı sağlıyor.

  • Reklam Yönetimi​

Paylaşımlarınızın ve haliyle işletmenizin binlerce kişiye gösterimini sağlamak adına ücretli reklam talebinizi ne iyi şekilde yönetiyoruz. Potansiyel müşteri kitlenizi, konum, yaş aralığı, sektör, ilgi alanları, cinsiyet ve konum gibi birçok kriter ile sınıflandırarak doğru pazara erişiyoruz. Ulaştığımız kitleye dikkat çekici içerikler ile dokunuyor düşük bütçeler ile büyük kazançlar elde etmenizi ve aynı zamanda prestijinizi arttırmanızı sağlıyoruz.

  • Kampanya , Çekiliş ve Aktivite Yönetimi​

İşletmenize hareket katmak ve müşteri kitlenize kendi reklamınızı ücretsiz olarak yaptırmak adına, ücretsiz konaklama, akşam yemeği, tekne turu, indirim, hediye vb. unsurlar ile çekiliş ve kampanyalar düzenliyoruz. Başarıya erişmesi adına en iyi kurguyu sağlayıp trend ve keşfet gibi popüler listelerde yer almanız için operasyonel çalışmalar yürütüyoruz. Sonuç olarak işletme kasasına minimum gider ile onlarca kişiyle etkileşim sağlıyoruz.

  • İşletme Profili Tasarımı​

İşletmenizin güncel hesaplarda kullanılan teknolojik tasarımlar ile hareketlenmesi adına Story, Button ve Açıklama tasarımları ile grafik tasarımcılarımızın yalnızca size özgü oluşturdukları ara yüzünü oluşturuyoruz.

ÜRÜN KODU: 1569
İnceleme: 159 kişi inceledi

Benzer Ürünler

whatsapp