Mobil Uyumlu / Online Rezervasyon Modüllü Kurumsal Web Site Ücreti - Girilmedi

  • iyasa & Rakip Analizi

Öncelikle hizmet alanınızda ki rakiplerinizi ve coğrafi konum itibariyle mevcut rakiplerinizin kullandıkları web sitelerini tek tek analiz ediyoruz. Daha sonra istek ve taleplerinizi tecrübe ve teknolojik bilgilerimizle harmanlayıp sizlere en iyi web sitesini en kısa sürede tamamlıyoruz.

  • Mobil / Tablet ve Tüm Ekranlara Uyarlanabilen Duyarlı ( Responsive ) Tasarım

Web sitenizin tüm marka ve model cep telefonu tablet ve bilgisayarların tamamına göre şekillenebilen ve her biri için farklı tasarımlar ile hazırlık yapıldığı bir yazılım oluşturuyoruz. Aslında bir değil , birden fazla tasarım ile onlarca versiyon yaratıyoruz. Yarattığımız bu versiyonların en iyi sonuca ulaşması için hızlı çalışması adına Amazon tabanlı server ve sunucularla destekliyoruz. Modern hızlı ve tek tuşla mal ya da hizmete potansiyel müşteri kitlesini anında yönlendirebilen yorucu olmayan bir özgün tasarım oluşturuyoruz. Kullandığımız renklerden buton konumlarına kadar onlarca algı ve psikolojik değerlendirme istatistiklerini göz önünde bulunduruyoruz.

  • Online Rezervasyon Modülü

Web siteniz üzerinden hiç bir aracı olmaksızın direkt olarak misafir kitlenizin rezervasyon gerçekleştirmesi adına komisyon olmaksızın rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. Channel manager sistemine bağlı yada kanal yönetimi olmaksızın sabit yazılım ile sağladığımız hizmet ile 7-24 rezervasyon alabilir ve misafirlerinize günümüz çağında en çok ihtiyaç duydukları online alışveriş hakkını vermiş olursunuz. Böylece yoğun dönemlerinizde misafirlerinizi web sitenize yönlendirerek prestij artışı gerçekleştirdiğiniz gibi anında rezervasyon yapmalarını kolayca sağlayabilirsiniz.

  • Whatsapp & Chat Hattı

Web siteniz üzerinden arayarak ulaşmaktan hoşnut olmayan ya da bunu yapacak müsaitliğe sahip olmayan misafirlerinizin sizlere ulaşmasını istemez misiniz ? Hemen hemen herkesin aktif olarak kullandığı uygulama ile misafirlerinizin tek tuşla otelinize mesaj yolu ile ulaşmalarını sağlıyoruz. Böylece merak ettiklerini ve daha fazlasını bizler aracılığı ile öğrenebilirler.

  • Sosyal Medya Akış Özetleri Entegrasyonu

Tüm yorum siteleri ve sosyal medya kanallarınızda paylaştığınız içeriklerin anında web sitenizde görünmesini istemez misiniz ? Eş zamanlı olarak sosyal ağ platformlarındaki misafir etkileşimlerini web sitenize erişen tüm ziyaretçilerle paylaşacak ve bunu sürekli yapabilen bir otomasyon kurulumu entegre ediyoruz.

  • Teknik Destek ve Güncelleme Hizmetleri

Çalıştığımız süre boyunca ücretsiz olarak dilediğiniz güncellemeleri (fotoğraf ,içerik vb) sağlıyoruz. Ayrıca 7-24 teknik aksaklıklar söz konusu olduğu taktirde anında destek hizmeti ve ulaşılabilirlik garantisi veriyoruz

ÜRÜN KODU: 1578
İnceleme: 254 kişi inceledi

Benzer Ürünler

whatsapp