Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Tanıtım Filmi & Drone Çekimleri

Fotoğraf ekibimiz hem görsel hem de video çekimleri ile otelinizi misafirlerinize kuş bakışı ile sunuyor. Unutmayın ki birçok misafir coğrafya ve konumsal özelliklerden dolayı telefonları meşgul etmekte veya konaklama sırasında sorun çıkartabilmektedir. Tüm bunların önüne geçerken aynı zamanda otelinize değer katıyoruz.

Kurumsal tanıtım filmi, şirketinizi en kolay ve iyi bir biçimde ifade edebilmek için önemlidir. Zira bu tarz videolar ve tanıtım filmleri sosyal medyada oldukça sık paylaşılmakta ve binlerce kez izlenmektedir. İyi çekilmiş bir kurumsal tanıtım filmi düşük meblağlarla şirketinizin tanınmasını ve icraatlarını anlatmasını sağlayabilmektedir. Kurumsal tanıtım filmleri daha çok kişiye ulaşmanıza olanak tanır. Artık insanların okumakla zaman kaybetmek istemediği ve videolara yöneldiği günümüzde çekilen tanıtım filmlerin, markaların kendisini anlatma çabasına rolü son derece büyüktür.

Kurumsal Tanıtım filmi hazırlarken üzerinde düşünülmesi gereken en önemli konu hedef kitleye ulaşabilmek için nasıl bir video yapılması gerekteğidir. Bu doğrultuda ilk olarak hedef kitle belirlenir. Bu aşamadan sonra uzman ekibimiz analizleri yapar ve sizin isteğiniz doğrultuda film çalışmalarını başlatır. Bunun için iyi bir senaryo olmazsa olmaz şartlardan birisidir. Senaryonun iyi olması filmin akılda kalmasına ve popüler olmasına yardımcı olur. Hem yazarlarımız hem de yönetmenlerimiz sizin isteklerinize tamamen uygun ve nitelikli çalışmaları üretebilmek adına var güçleriyle çalışmaktadırlar. Ayrıca filmlerde kullanılacak ses ve müzikler yine işinin ehli ekip üyelerimiz tarafından ayarlanmaktadır.

Kurumsal Tanıtım filmlerinin çeşitleri bulunmaktadır. Marka tanıtım filmler, web sitesi tanıtım filmleri, kitap tanırım filmleri ve etkinlik tanıtım filmleri bu kategoriler içerisindedir. Son teknoloji ve donanıma sahip işinin uzmanı ekibimiz %100 kalite güvencesiyle kurumsal tanıtım filmleri çekmektedir.

 4K Çözünürlükte ULTRA HD Kalitede Profesyonel ekipman ve ekip ile tanıtım videonuzun çekimlerini gerçekleştiriyoruz. 4K Ultra HD kalitede aldığımız kayıtları kurguda olması gerektiği sıralama ve konuya göre seçilen müzikle birlikte uygun sahneleride Super Slow Motion ağır çekimli sahnelerle süsleyerek montajı bitiriyoruz.

Tanıtım videoları işletmenizin ve ürünlerinin / hizmetlerinin tanıtımını yapmak için tasarlanmaktadır. Bu videoları çekerken ürün ve hizmetinizi olumlu ve ilgi çekici bir hale getirmekteyiz. Bu da müşterilerin size yönelmesini sağlamaktadır.

Tanıtım videoları doğrudan doğruya ürün ya da hizmet odaklı olmalıdır. Bu videolar genellikle en fazla 10 veya 15 dakika sürmelidir. Hal böyle olunca mümkün olduğunca çok sayıda kişi videoyu izleyecek ve bundan da keyif alacaktır. Çünkü uzun tanıtım videoları bir süre sonra insanların sıkılmasına neden olur. Bizler de tanıtım filmi çekerken buna dikkat ediyoruz.

İşletmenizin fuar gibi büyük tanıtım faaliyetlerine katılması durumunda, tanıtım filmi en önemli ihtiyaçlarınızdan birisi olacaktır. Biz de film tasarımlarımızı bu tip organizasyonları da düşünerek yapmaktayız.

Firma olarak çektiğimiz tanıtım filmleri rekabet ortamında öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır.


 Müzikle Tam Senkronlu ve Kurgulu Tanıtım Videosu

Tanıtım filmi çekimi sonrası yapılan işin sektörü ve tarzına göre ortak karar verdiğimiz lisanslı müziği satın alıyoruz sonrasında müziğin  iniş çıkışlarına göre tam senkronizasyonlu kurgular yapıyoruz.


 Drone Havadan 4K Video ve Fotoğraf Çekimi

Havadan çekimlerimiz 4K video kalitede titreşimsiz ve stabil olup bunun için extra büyük bütçelerle sizleri zorlamıyoruz. Havadan drone ile video çekimleri her zaman estetiği ve anlatımı güçlendiren en önemli etkenlerden biridir. Bunun yanında profesyonel ekipmanlarla fotoğraf çekimlerimiz hizmetinizdedir.

whatsapp